zkažený výlet

25. listopadu 2009 v 9:59 | kerst. |  vzpomínky
ten kdo má rád ruštinu, rusko a rusy ať tohle radši nečte...

Je pátek. Odjíždím krtkovat na západ k babičce, kde když je v praze 30 stupňů, je tak 20 a to ještě můžete být rádi. Oblékám si montérky a jdu uklízet po malířích. Pokud je tedy můžu vůbec nazvat malíři. To, co po sobě nechali... spíš to vypadá, jako kdyby malovali podlahu, zábradlí a všechno kolem, jenom zdi ne. A to vápnem. Drhnu zábradlí jednou, po druhé, po třetí... bez rozdílu. Celkově jsem ho myla asi šestkrát. A upřímě, už nechci malíře, vápno a hlavně to zábradlí ani vidět!
Sobota ráno, sluníčko svítí, co víc si přát. Všude kvetou pampelišky a tak co myslíte že udělám? Všechny je zadupu? Jasně a třikrát... Ňe ňe ňe, ja si pěkně udělám věneček :P, jako pro princeznu... Po obědě skáču do auta a odjíždím směr Karlovy Vary. Těším se. Kdo by se netěšil do lázeňského města. Cestu autem jsem za neustálého žvanění mé příšerné sestry přežila. Ze začátku se to jevilo jako super nápad, vzala jsem foťák a těšila jsem se, až vyrazíme. Těšila jsem se, že uvidím město, které v léě žije filmem. Čekalo mě jen zklamání. Co je to sakra, za český lázeňský město, když na každym blbym obchodě je azbuka, ceny v rublech a v eurech a na každy sklenici v obchodu bohemian crystal je napsano made in china a za pultem stojí ruska, která umí sotva česky. co to sakra je??? a tak to bylo se všemi obchody. orvní nápis rusky, druhý německy a až třetí česky, pokud tam vůbec byl. a když mi máma sdělila, že tam kvůli letadlům z ruska postavili i letiště...zůstala jsem jen koukat.

a jeden vtípek na závěr.
  • Rusové hrozí:"vybombardujeme vám Prahu!" -Praha odpovídá:"Když vy nám vybombardujeme Prahu, my vám vybombardujeme Karlovy Vary."
A Váš názor?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | Web | 30. prosince 2009 v 16:34 | Reagovat

Ahojky, nemohla sem přijít na to odkud znám tu větu s tou žárovkou :-D ale teprve až sem si přečetla pár Tvých článku a Tvůj profil jsem konečně zjistila odkud tu větu znám :-D nevěděla sem, že taky bloguješ :-)

2 kerst. kerst. | 10. ledna 2010 v 11:37 | Reagovat

no vidiš :) budu Ti vděčná za nějaké komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama